• Rugalmas délutános Recepciós-asszisztensi, munka(#1198)

    Ha szeretnél piacképes tapasztalatokat szerezni egy fiatalos, lendületes cégnél továbbá betekintést nyerni a munkaerő-toborzás világába, várjuk jelentkezésed! Az általános recepciós teendőkön túlmenően az alábbi feladatok elvégzésében számítunk rád:

    - Elektronikus álláshirdetések megjelentetése

    - Jelöltek adminisztrálása az adatbázisban

    - Havi értékesítési listák begyűjtése

    - Utazás térítés adminisztrációja

    Amit kínálunk:

    - Színvonalas munkakörnyezet a Szépvölgyi Business Center területén

    - Munkavégzés rendje: Du. 13-18 óra, lehetőség Hétfő-Kedd-Szerda napokon

    Jelentkezés: e-mailben a diakmunka@a4c.hu email címen, önéletrajz elküldésével a tárgyrovatban Asszisztens-Recepciós megjelöléssel Részletek >>

    Betöltötték a pozíciót

  • Fürdős kérdőívezés idén is OKTÓBER 2-8-IG :)

    3 kérdést kell a látogatóktól megkérdezni:

    - Honnan érkezett?

    - Honnan hallott a fürdőről

    - Korosztály (30-ig,31-40 stb.)

    Alap órabér: br. 1.000-.

    Ha minimum 3 napot vállalsz: br. 1.150-./óra

    Vállalható helyszínek és műszakok:

    Minden fürdőben hétfőtől vasárnapig lehet jelentkezni.

    Széchenyi fürdő (1146 Budapest, Állatkerti körút 9-11.)

    6-12, 2 fő/nap

    12-18, 2 fő/nap

    9-18, 3 fő/nap

    5:45-14, 2 fő/nap

    6-14, 2 fő/nap

    14-21, 4 fő/nap

    Gellért fürdő (1118 Budapest, Kelenhegyi út 4.)

    5:45-13, 1 fő/nap

    6-13, 2 fő/nap

    13-19, 3 fő/nap

    Rudas fürdő (1013 Budapest, Döbrentei tér 9.)

    5:45-13:30, 1 fő/nap

    13:30-21, 1 fő/nap

    Lukács fürdő (1023 Budapest, Frankel Leó út 25-29)

    6-13:30, 2 fő/nap

    13:30-21, 2 fő/nap

    Jelentkezni FÜRDŐ, NAP és MŰSZAK megnevezésével lehet!!! Részletek >>

  • Asszisztensi,gyakornoki munka

    LOGISZTIKAI GYAKORNOK

    Partnerünk részére keresünk logisztikai gyakornokot XI. kerületi munkavégzésre!

    Feladat:

    FELADATOK:

    - Vevői és szállítói rendelések felvétele

    - Szállítmányok ütemezése, megszervezése, figyelemmel kísérése

    - Számlázásban a pénzügyi munkatárs segítése

    - Szállítmányozó partnerekkel on-line internetes kommunikáció

    - Az áruszállítás időzítéséhez szükséges kalkulációk elkészítése, okmányok kiállítása, rendeltetési helyre történő eljuttatása

    - Vámkezelések előkészítése

    - Készletszint heti ellenőrzése, kimutatások készítése

    ELVÁRÁSAINK

    - Logisztikai vagy külkereskedelmi/kereskedelmi végzettség,

    - Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

    - Microsoft Excel kiváló ismerete

    - Önálló, cselekvőképes és felelős munkavégzés

    - Logikus, problémamegoldó hozzáállás

    - Pontos, precíz munkavégzés

    ELŐNYT JELENT

    - Vállalatirányítási rendszerek ismerete,

    - Vámügyi ismeretek

    MUNKAIDŐ

    • Heti 3*4 óra

    Önéletrajzot a kuzbelt@a4c.hu emailcímre kérek, "logisztikus" tárgymegjelöléssel!

    Órabér: br. 1100.- Részletek >>

  • Informatikai, webes munka

    Szlovák, cseh, szlovén és horvát nyelven anyanyelvi szinten beszélő diákokat keresünk. A munkavégzés rugalmas, bárhonnan végezhető.

    Kezdés: hamarosan

    Bérezés: jelentkezés mellé a Te ajánlatodat is küldd el

    Feladat részletes leírása:

    social média moderációja lenne a feladat. Ezen belül több a céghez köthető márka social média posztjainak moderációját kell végezni, melyhez magabiztos angol és a lent felsorolt nyelvek egyikének magas szintű (lehetőleg anyanyelvi) ismeretére van szükség. Az angol nyelv ismerete a céges kommunikáció miatt fontos, illetve a kommentek elfogadásával kapcsolatos kommunikáció is angol nyelven történik a folyamat során. Ez magában foglalja a kommentek egy részének angol nyelvre történő fordítását. A feladat röviden abból állna, hogy a munkavállalók saját eszközeik segítségével (mobil, pc, tablet, laptop) a kommenteket rendszeres, előre egyeztetett időközönként ellenőrzik, azokat megválaszolják, a kétséges kommenteket pedig angol nyelvre fordítják és elküldik egy előre megadott email címra, a megfelelő formátumban elbírálásra. Az elbírálás után a kommentekre reagálnak a megadott módon.

    Elvárások/feltételek

    · Szlovák, cseh, szlovén és horvát nyelven anyanyelvi szinten beszélő diákokat keresünk

    · Minden nyelvre egy diákot keresünk első körben, ha valaki több nyelven is beszél az magasabb óraszámban tud kezdeni. A diákok száma növekedhet a projektek számának növekedése esetén

    · A munka végezhető meglévő állás mellett is nem kötött bejáráshoz, helyhez vagy időhöz

    · A feladat otthonról szabadon végezhető, kötetlen munkaidőben

    · Eleinte alacsonyabb óraszámmal kellene kezdeni majd ez folyamatosan növekedhet a projektek számának növekedésével

    · Kezdetben havi 20-30 órás munkával kell számolni

    · A moderációhoz használt szoftver mobilról is elérhető lesz

    · A moderáció feltételeiről/módjáról pontos útmutatót és tréninget adunk Részletek >>

  • Online marketing gyakornok otthonról!

    Feladatok:

    Honlapok, blogok, közösségi csatornák szöveges és képes tartalommal való feltöltése

    Céges weboldalak szerkesztése és karbantartása, SEO beállítások elvégzése

    Honlapok, népszerűsítéséhez új csatornák, lehetőségek felkutatása

    Részvétel digitális marketing kampányok kialakításában, megvalósításában és nyomonkövetésében

    Folyamatos kihívások

    Fejlődési lehetőség

    Versenyképes jövedelem

    Rugalmas időbeosztás

    Otthonról, távmunkában végezhető Részletek >>

  • Jól rajzolsz? Profin használod az ArchiCad-et?

    Archicad programban kell rajzolni.

    Rugalmas munka a 14. kerületben a Kerepesi úton!

    Hétfőtől péntekig 7:30-17:30 között, teljesen rugalmasan lehet óraszámokat vállalni.

    Minimum 15-20 óra Részletek >>

  • Kezd el a gyakorlatod már nyáron! Sales/marketing asszisztensi munka rugalmas időbeosztással suli mellett is!

    Sales/marketing asszisztensi feladatok ellátása, hétfőtől péntekig rugalmasan, 8-17 óra között, heti 20 órában rugalmasan.

    Munkavégzés helyszíne: Budaörs (BKV-val megközelíthető)

    Létszámigény: 1 fő

    Feladatkörök:

    - Ár-monitor rendszer kezelése

    - Márka weblapok frissitése

    - Főleg online kampányokkal foglalkozó Key account Managerek és kategória menedzserek segítése

    - Sales reprezentatívok segítése adminisztratív jellegű munkákban a kisebb direkt partnerek esetében (például árbeállítás)

    - Egyéb ad hoc jellegű feladatok

    Részletek >>

  • Külföldi cégekkel telefonos interjú készítése, rugalmas időbeosztásban!

    Folyamatos kapcsolattartás van a cégekkel, tehát várják a hívásunkat. Az előző projektek során 75-80%-os volt a hívások sikeressége

    Egy óra alatt kb. 1-4 kérdőívet lehet kitölteni

    Időbeosztás:

    - Szeptember 5 - 23

    - Hétfőtől péntekig 9:00 és 17:00 között

    - Munkavégzés rugalmas, az előre megállapodott időpontot kell tartani, napi minimum munkaidő nincs megkötve

    Munkavégzés helye:

    - Budapest - 1092, Bakáts utca 5-7 Részletek >>

  • Tolmácsolás, fordítás

    Fordítási távmunka angoltól románra!

    A szövegek rövid, festékipari termékeket népszerűsítő videók feliratai, összesen 4 oldal.

    Bér: megbeszéljük, ha megtalálunk :)

    Időpont: azonnal Részletek >>

  • Telefonos tájékoztatás

    NYÁRI MELÓ A XIII. KERÜLETBEN!!!!!

    Tájékoztató jellegű hívások kezdeményezése.

    Létszámigény: 2-3fő/nap

    Munkaidő: napi 4-6 órában rugalmasan.

    Kezdés: azonnal, befejezés szeptember 1.