Recepciós

  • Munka típusa:
    Recepciós

  • Leírás:
    Feladatok:

    - Bejövő telefonhívások fogadása, e-mailek kezelése

    - Látogatók irányítása és frissítők / kávé kiszolgálása

    részükre

    - Az alkalmazottak utazásainak megszervezése (repülőjegyek foglalása, szállásfoglalás, kapcsolattartás az asszisztensekkel)

    - Állandó és egyéb irodai eszközök, magazinok megrendelése

    - Szállodai szobafoglalás a vendégek számára

    - Kávézó adminisztrációja (például étkezési jegyek rendelése és terjesztése)

    - Általános irodavezetés és segítségnyújtás a HR / Adminisztrációs Manager és a Management számára

    Helyszín: Bp, I. kerület

    Bérezés: br. 1450 Ft/óra

    Munkaidő:

    - Augusztus 3-tól

    - H-P 9-15 (2/3 nap vállalásával IS)

    Elvárások:

    - társalgási szintű angol nyelvtudás

    - kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban

    - aktív/passzív nappalis jogviszony

    - betöltött 18. életév

  • Státusz:
    Betöltötték a pozíciót