Adminisztratív munka Budaörsön

  • Munka típusa:

  • Leírás:
    A logisztikusok munkájának támogatására keresünk diákot irodai munkára. Dolgozz a FLAGA-nál! Remek referencia!

    FELADATOK:

    • Túrazárással kapcsolatos adminisztrációs teendők

    • Túra dokumentumok rendszerezése, szkennelése, archiválása, ellenőrzése

    • Túratervek ellenőrzése, rendszerben történő rögzítése

    • Egyeztetés társosztályokkal

    • Szükség esetén helyettesítési feladatok ellátása a recepción

    FELTÉTELEK:

    • Általános adminisztrációs készségek

    • Outlook használat

    • Excel alap készségek

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

    HOL: Budaörs

    BÉREZÉS: br. 1200 Ft/óra

    MIKOR: hétfőtől péntekig 8-16:30-ig. Egy fő tud menni teljes munkaidőben vagy 2 fő váltva egymást.

    Gyakorlatként leigazolható!

  • Elvárások:
    Pontos, precíz munkavégzés

  • Bér:
    1200 Ft/óra

  • Státusz:
    Jelentkezőket várunk

Ha érdekel a fenti munkalehetőség, küldj egy üzenetet!
Add meg az adataidat és felvesszük Veled a kapcsolatot!

A kiemelt mezők kitöltése kötelező!

Probléma az űrlap kitöltésével kapcsolatban. A hibás mezők kiemelve jelennek meg.