Irodai adminisztratív munka akár csak nyárra!

  • Munka típusa:

  • Leírás:
    Irodai munkára keresünk lelkes diákokat!

    Feladatok:

    Iratkezelés, iktatás, szerződések lefűzése-rendbetétele

    Elvárások: precíz munkavégzés, felhasználói szintű Microsoft ismeretek

    Munkaidő: hétfőtől péntekig 8-16:30, heti min. 20 órában (Ha többet tudsz vállalni és szeptembertől is tudsz dolgozni, előnyt jelent!!!!)

    Helyszín:1133 Budapest, Váci út

    Bér: br. 1.500 Ft/óra

    Jelentkezni a diakmunka@student.hu-n tudtok fényképes önéletrajzzal, tárgy iratkezelés

  • Elvárások:
    Elvárás:
    - nappali tagozat
    - 17. életév betöltése

  • Bér:
    1500 Ft/óra

  • Státusz:
    Betöltötték a pozíciót

Kedves Diákok!

A megszokott ügyfélfogadási idővel (h-cs: 10-12;14-16, p: 10-12;14-15) várunk Titeket!

Szerződéskötésre/ügyintézésre a továbbiakban személyesen, időpont foglalás után van lehetőségetek a diakmunka@student.hu email címen, valamint +361 456 7456, +3630 456 7456 telefonszámokon!

Köszönjük együttműködéseteket!
Student Csapata