PR gyakornok kerestetik!

  • Munka típusa:

  • Leírás:
    A már harmadik éve az Év Ügynöksége díjjal jutalmazott Uniomedia Communications PR GYAKORNOK munkatársat keres csapatába!

    Téged keresünk, ha

    - ha egyetemre/főiskolára jársz marketing/kommunikáció szakon

    - magabiztosan, tárgyalási szinten beszélsz és írsz angolul

    - jó a szervezőkészséged, több szálat is kézben tudsz tartani egyszerre

    - nem idegen számodra a szövegírás, jó az íráskészséged

    - kitartóan, igényesen, pontosan és határidőre tudsz dolgozni

    - el tudod képzelni, hogy hosszú távon a csapatunk tagja legyél, a gyakornoki időszak után, akár munkatársként is csatlakoznál hozzánk

    Amit nyújtunk:

    - a gyakornoki időszakot követően karrierlehetőség cégünknél

    - inspiráló szakmai környezet, szakmai fejlődés

    - felelősségteljes feladatok, sokrétű ügynökségi tapasztalat

    - kreatív, változatos projektek

    - együttműködő, jókedvű, dinamikus csapat

    Feladatid lesznek: részvétel kommunikációs kampányok kidolgozásában és lebonyolításában, eseményszervezés, részvétel sajtótájékoztatók szervezésében és lebonyolításába, sajtófigyelés, médiaelemzések készítése

    Órabér: br. 1000.-

    Önéletrajzodat az kuzbelt@a4c.hu címen várjuk Uniomedia-PR tárgymegjelöléssel!

  • Státusz:
    Betöltötték a pozíciót