2000 forintos gyakornoki órabér? Csak heti 15 óra minimummal? És a makró is megy?

Betelt az állás
  • br. 2 000 Ft/óra
  • irodai munka
  • excel

2000 forintos gyakornoki órabér? Csak heti 15 óra minimummal? És a makró is megy? Jelentkezz kontrolling gyakornoki pozíciónkra!

Bér: br. 2000 Ft/óra

Feladatok, amiben számítunk rád:
-Havi és negyedéves riportok előkészítése
-Havi zárásokban és üzleti tervezésben segédkezés és költségkövetés
-Havi terv – tény riportok előkészítése
-Hatékonyság növelése a támogatott kontrolling területeken
-Kontrolling részprojektek naprakész követése,információ gyűjtés
-Jelenlegi adatbázisok karbantartása és fejlesztése

Munkaidő: Heti min. 15 órában (H-P 08:-17:30 között)
Helyszín: XIII. kerület

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz, tárgy: makró

Elvárások

-Nappai tagozatos hallgatói jogviszony, gazdasági tanulmányok, lehetőleg gazdasági informatikus szakirányon;

-Heti minimum 15 - 20 óra munkavégzés;

-Microsoft Excel magas szintű ismerete;
-Excel makró készítése önállóan;
-Jó kommunikációs készség.