A pénzügy világában képzeled el magad? Jelentkezz Pénzügyi Adminisztrátori lehetőségünkre és alapozd meg a jövődet!

Betelt az állás
  • br. 2 000 Ft/óra
  • Pénzügyi gyakornok
  • 11. kerület

Leírás

Feladatok:
- Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
- Pénzügyi adatok frissítése a rendszerben
- Bejövő és kimenő számlák feldolgozása
- Egyéb szerződések és dokumentumok kezelése (pl. szkennelés, rendszerezés, rögzítés)
- Excel táblák kezelése
- Társosztályokkal való kapcsolattartás
- Ad-hoc feladatok elvégzése

Bér: 2 000 Ft / óra

Munkavégzés helye: 11. kerület

Munkaidő: H - P, minimum heti 20 órás munkavégzéssel

Elvárások

- Nappali tagozatos jogviszony
- Még legalább egy évig rendelkezel tanulói jogviszonnyal
- Heti minimum 20 óra vállalása
- Középszintű angol nyelvtudás
- Magabiztos MS Office tudás
- Pontosság, önállóság, megbízhatóság

Előny:
- Szakirányú tanulmányok
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezni a diakmunka@student.hu email címen tudsz, a fényképes önéletrajzod elküldésével. Tárgy: pénzügyi adminisztrátor