A tanulmányaidnak megfelelő gyakornoki pozíciót keresel? Jelentkezz gépészmérnök gyakornoki pozíciónkra!

Betelt az állás
  • br. 2 200 Ft/óra
  • XIII. kerület
  • Gyakornoki munka

Leírás

Feladatok:
- Műszaki előkészítői csapat támogatása
- Pályázatok előkészítésében való részvétel
- Projektvezetők támogatása
- Műszaki dokumentáció összeállításában való részvétel
- Ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 7:30 - 16:30
(Heti minimum 20 óra vállalása)

Helyszín: Budapest, XIII. kerület

Bér: Br. 2 200 Ft/óra (25 év alatt bruttó=nettó)

Jelentkezz a diakmunka@student.hu e-mail címen önéletrajzod elküldésével, tárgy: gépészmérnök

Elvárások

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- 18. életév betöltése

- Precíz, pontos munkavégzés

- Épületgépészeti/generálkivitelezési tanulmányok és ezek felé való érdeklődés

- Heti minimum 20 óra vállalása