Adminisztratív irodai munka Budapest 11. kerületében!

Betelt az állás
  • br. 2 000 Ft/óra
  • adminisztráció
  • asszisztens
  • 11. kerület

Leírás

Erősséged a precizitás és szeretnél irodai környezetben diákként munkatapasztalatot szerezni?
Jelentkezz Irodai Asszisztensnek a 11. kerületbe!

Feladatok:
- Excel táblák kezelése
- Adatrögzítések, esetleges adatjavítások vagy -módosítások kezelése
- Szerződések előkészítése
- Hallgatók segítése

Bér: br. 2 000 Ft/óra (25 év alatt br.=nt.)

Munkaidő:
- Hétfőtől péntekig: 8:00-17:30-ig
- Előre egyeztetett időpontban felmerülhet szombati munkavégzés is, 8:00-14:00 óráig!
- Esetenkénti home office munkavégzésre van lehetőség, de alapvetően jelenlétet igényel a munka

Helyszín: 11. kerület

Elvárások

- Nappali tagozatos jogviszony
- 18. életév betöltése
- Heti 20 óra vállalása
- Pontosság, precizitás és jó kommunikációs készség

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz fényképes önéletrajzzal, tárgy: Admin!
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat