Beugrós recepciós munka április 2-5-éig Budapesten!

Betelt az állás
  • recepciós
  • br. 2 100 Ft/óra
  • I.kerület

Leírás

Feladatok:
- Bejövő telefonhívások fogadása, e-mailek kezelése
- Látogatók irányítása és frissítők / kávé kiszolgálása
részükre
- Az alkalmazottak utazásainak megszervezése (repülőjegyek foglalása, szállásfoglalás, kapcsolattartás az asszisztensekkel)
- Állandó és egyéb irodai eszközök, magazinok megrendelése
- Szállodai szobafoglalás a vendégek számára
- Kávézó adminisztrációja (például étkezési jegyek rendelése és terjesztése)
- Általános irodavezetés és segítségnyújtás a HR / Adminisztrációs Manager és a Management számára
Helyszín: Bp, I. kerület
Bérezés: br. 2100 Ft/óra

Munkaidő:
- Április 2-5-éig minden nap 8:00-16:00

Amennyiben szimaptikus a lehetőség, küldd el nekünk az önéletrajzodat a diakmunka@student.hu e-mail címre, tárgy: recepciós

Elvárások

- Nappali tagozatos jogviszony

- Társalgási szintű angol nyelvtudás

- Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban

- Aktív/passzív nappalis jogviszony

- Betöltött 18. életév

- A meghirdetett munkaidő vállalása!
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat