Érdekel a projektmenedzsment világa és egy olyan munkalehetőséget keresel ahol szakmailag fejlődhetsz?

Betelt az állás
  • br. 3 000 Ft/óra
  • III. kerület
  • Projektmenedzsment

Nem mellesleg rendelkezel már irodai tapasztalattal és egy héten 25-30 órában szeretnél dolgozni?

Akkor ne is habozz tovább, jelentkezz most!

Feladatok:
- Projekt dokumentumok komplett adminisztrációja
- Aláírások szervezése, nyomon követése DocuSign-on keresztük és papíralapon
- Projektmenedzsment segítése szerződéses mellékletek összeállításában
- Kivitelezési és egyéb szerződések dokumentációja, nyilvántartása
- Havi teljesítés igazolások elkészítése, vállalkozók felé történő megküldése, dokumentumok nyomon követése, teljes adminisztrációja
- Kimutatások készítése
- Belső riportokhoz adatszerzés és a riportok előkészítése

Bér: br. 3000 Ft/óra (25 év alatt bruttó=nettó)

Munkavégzés: III. Kerület

Munkaidő: H-P 8:00-16:00 (minimum 25-30 óra vállalása)

Előny:
- Heti 40 óra vállalása
- Projektmenedzser tapasztalat

Elvárások

Elvárások:
- 18+ életév betöltése
- Felsőfokú tanulmányok
- Aktív Excel, Word, PPT, SharePoint ismeretek
- Aktív angol nyelvtudás
- Önálló munkavégzés
- Pontosság, precizitás

Jelentkezni a diamunka@student.hu e-mail címen tudsz önéletrajzod elküldésével, tárgy: "projektmenedzser"