Érdeklődsz az értékesítés iránt, és hosszú távra keresel munkát? Jelentkezz FIELD SALES gyakornoknak a LEGO-hoz

Betelt az állás
  • angol nyelvtudás
  • br. 2 247 Ft/óra
  • értékesítés

Leírás

Főbb feladataid lesznek:
A Field Sales (területi értékesítési) csapat
mindennapi munkájának támogatását, amely
kiterjed a következőkre:
-Marketing anyagok rendelése, leosztása,
kiszállítások lebonyolítása
-Napi szintű kapcsolattartás a disztribúciós
partnerrel
-A területi végrehajtást ellenőrző rendszer
karbantartása, riportok futtatása
-Együttműködés a társosztályokkal
(Marketing, Sales, Operations)
-Területi Értékesítési Vezető munkájának
támogatása
-Egyéb ad-hoc feladatok

Fizetés: bruttó 2247 ft/óra (25 év alatt br=nt)

Helyszín: II. kerület
Kezdés: Interjú után azonnal

Amit kínálunk:
• Céges laptop, iPad
• 50%-os LEGO kedvezmény
• Közvetlen és segítőkész csapat, szuper kollégák

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz, önéletrajz küldévésel. Tárgy: Lego

Elvárások

-Készségszintű MS Office ismeret (magas szintű Excel tudás)

-Magas szintű írott és beszélt angol nyelvtudás

-Proaktív, precíz, önálló munkavégzés

-Heti min. 30 óra munka vállalása; min. 1 éves időszakra

-Nappali tagozatos diák jogviszony még minimum 1 évig

-Előny: közgazdász
tanulmányok