Fordítói vénád van és még a fotózáshoz is értesz?

Betelt az állás
  • teljesítménybér
  • home office
  • Fordító

Akkor jelentkezz most ugyanis olyan fotózási, illetve Photoshop ismeretekkel rendelkező diákot keresünk akinek fordítói tapasztalata is van!

A munka teljes mértékben az otthonod kényelméből végezhető!

Feladatok:
- Angol nyelvű fotós könyv fordítása magyar nyelvre.

Munkaidő:
- Kötetlen munkaidő, rugalmas

Munkavégzés helye:
- Home Office

Bér:
- Teljesítménybér

Elvárások

- Betöltött 18. életév
- Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
- Fordítói tapasztalat
- Fotózási alapismeretek
- Photoshop felhasználói szintű ismerete
- Pontosság, precizitás
- Önálló munkavégzés
- Önéletrajz korábbi fordítási munkáid megjelölésével

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz önéletrajzod elküldésével és a "fordító" jelige feltüntetésével.