Gyere és szerezz tapasztalatot marketing gyakornokként!

Betelt az állás
  • br. 2 000 Ft/óra
  • XI. kerület
  • gyakornok

Leírás

Feladatok:
- Új weboldalra való tartalmi migrálás
- Jelenlegi weboldalon lévő tartalom áthelyezése utasítások alapján

Munkaidő: H-P: 9:00-17:00 között, heti minimum 25-30 óra vállalásával
A munka várhatóan augusztus 30-áig fog tartani.

Helyszín: Budapest, XI. kerület

Bér: br. 2 000 Ft/óra

Elvárások

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jó helyesírás
- Alapszintű angol nyelvtudás
- Korábbi irodai munkatapasztalat
- Azonnali munkakezdés
- Heti 25-30 óra vállalása augusztus 30-áig

Előny:
- Magasabb szintű számítógépes ismeretek, digitális érdeklődés

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz, fényképes önéletrajz küldésével, marketing jeligével!