Jogi hallgatók figyelem! Ha egy szuper gyakorlati helyet kerestek, jelentkezzetek MOST!

Betelt az állás
  • 13. kerület
  • jogi gyakornok
  • br. 2300 Ft/óra

Leírás

Feladatok:
- JÜB, azonosítási adatlap készítése
- Adminisztrációs feladatokban segítségnyújtás
- Címkézés, nyomtatás
- Cégmódosításoknál illeték, közzététel lekérése
- Jogszabálykutatás, bírósági határozatok keresése
- Felügyelet mellett egyszerű nyilatkozat előkészítése
- Esetenként előfordulhat, hogy bankba, földhivatalba, postára kell menni

Bér: br. 2300 ft/óra (25 év alatt br=nt!)

Helyszín: XIII. kerület

Munkaidő: H-P-ig heti 20-30 órában 8/9-16/17 óráig

Kezdés: Július 1-től (rugalmas lehet)

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet a diakmunka@student.hu e-mail címen, tárgy: joghallgató

Elvárások

- Betöltött 18. életév
- Nappali tagozatos jogviszony
- Folyamatban lévő felsőfokú jogi tanulmányok (harmad/negyedéven)
- Heti 20 óra vállalása
- Megbízhatóság
- Jó kommunikációs készségek
- Jó problémamegoldó képesség