Jól kijössz a kutyusokkal? Szívesen népszerűsítenéd az egyik leghíresebb jutalomfalat márkát?

Betelt az állás
  • promóter
  • Br. 2150 Ft/óra
  • Kutyabarát

Akkor jelentkezz promóternek az általad kiválasztott helyszíre!

Feladat:
- Promóteri feladatok ellátása: szórólap és termékminta osztás

Helyszínek és dátumok:

2024.03.16-17 szombat és vasárnap:
- Budaörs
- Ferihegy
- M5 Soroksár
- Újpest
- Tököl
- Érd
- Gödöllő
- Óbuda

2024.03.23-24 szombat és vasárnap:
- Debrecen
- Veszprém
- Szeged
- Győr-Dél
- Győr-Gyárváros
- Tatabánya
- Pécs-Siklósi
- Székesfehérvár-Észak

Bér: Br. 2150 Ft/óra (25 év alatt br.=net.)

Munkaidő: 9:00-18:00-ig az adott napokon!

Elvárások

- Fizetett online oktatáson való részvétel
- Legyél kutyabarát:)
- Betöltött 18+ életév
- Nappali tagozatos tanulói jogviszony
- Nyitottság, könnyed kommunikációs képesség idegen emberekkel

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz az általad válaszott hely és a "kis kedvencek" jelige feltüntetésével!