Nyitott vagy egy olyan változatos munkakörre ahol betekintést nyerhetsz egy irodavezető mindennapjaiba?

Betelt az állás
  • XIII. kerület
  • Irodavezető asszisztens
  • Br. 2080 Ft/óra

Leírás

Akkor jelentkezz irodavezető asszisztensi pozíciónkra!

Feladatok
- Az irodavezető és a munkatársak adminisztratív támogatása (szkennelés, fénymásolás, aláíratás)
- Posta kezelése, iktatás, futár szervezés
- Iratok, dokumentumok, szerződések teljeskörű adminisztrációjában való segítségnyújtás
- Belső rendszerek használata
- Irodatér és konyha rendben tartása
- Tárgyalófoglalások, rendezvények és utazások szervezése, naptárbejegyzések kezelése

Munkavégzés: 13. Kerület

Munkaidő:
H-P 8:00-16:00; Heti min 20 óra vállalásával (rugalmasan)

Bér: br. 2080 Ft/óra

Elvárások

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 18 + életév betöltése
- Aktív angol nyelvtudás szóban/írásban (külföldi kollégákkal való kapcsolattartás)
- Pontosság, precizitás
- Nyitottság új ismeretek elsajátítására

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz önéletrajzod elküldésével, tárgy: "Irodavezető asszisztens"