Olyan munkahelyet szeretnél, ahol te oszthatod be a saját idődet?

Betelt az állás
  • br. 1 745 Ft/óra
  • küldetés
  • bohócdoktor

Magyarország egyik legismertebb civil szervezete, az elsősorban beteg gyerekek mentális támogatásával foglalkozó Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány számára keresünk támogatótoborzó diákokat!

Milyen feladatokban számítunk rád:
-Járókelők megszólítása és tájékoztatása a Piros Orr Bohócdoktorok küldetéséről
-Adományozó tagok toborzása
-Ehhez kapcsolódó adminisztráció

Bér: br.1800 Ft/óra

Munkaidő:
KEZDÉS SZEPTEMBER!!!
Heti min. 4 órában (Előny, ha ennél többet tudsz vállalni!!)
H-P 8-18 óra között rugalmasan, alkalmanként szombaton is lehet dolgozni, napi 4 órában!
A délutáni műszakok 13:00 – 17:00 óra között vannak, max. 14:00 – 18:00 óra között.

Munkavégzés helyszíne: Budapesten rugalmasan

Amennyiben te is szeretnél részese lenni a csapatnak, jelentkezz önéletrajzoddal a diakmunka@student.hu e-mail címen, tárgy: piros orr

Elvárások

Téged keresünk, ha:
-Nappali tagozatos, 18 éven felüli diák vagy
-Jó kommunikáció készséggel rendelkezel
-Azonosulni tudsz a küldetéssel
-Szeretsz emberekkel kommunikálni
-Kitartó és pontos vagy