Olyan munkát keresel, amit teljesen a szabadidődhöz vagy órarendedhez tudsz igazítani? Ne is keress tovább, megtaláltad!

  • nyomda
  • teljesítménybér
  • Rugalmas munkavégzés

Nyomdai diákmunka - rugalmas időbeosztással, hosszabb távra!

Hozd magaddal barátaidat is, és dolgozzatok annyit és amikor csak akartok, méghozzá együtt! :)

Feladat:
- Címkézési feladatok ellátása

Bérezés:
- Teljesítménybér elérhető (4 Ft/darab, de átlagosan napi br. 1800-2000 Ft-ra lehet számítani mindenképpen, de ennél lényegesebben többet lehet keresni, ugyanis teljesen a ráérésedhez igazíthatod a munkát!)

Munkaidő:
Teljesen Te alakítod ki: akár pár órát is dolgozhatsz, ha éppen úgy érsz rá, vagy akár egész napos műszakot is vállalhatsz!

A munkavégzés helye: XXII. kerület

Tervezhető munkavégzésre van lehetőség, legyen szó heti egy, vagy akár több napról. Illetve munka közben jut elegendő idő kisebb pihenésekre, étkezésre is (az étkezésre szánt idő nem kerül levonásra a munkaidőből).

Elvárások

- Nappali tagozatos jogviszony
- 17. életév betöltése

Jelentkezés és további részletek: Kiss Gábor 06 30 229 3680

Jelentkezési lap

Ha érdekel a fenti munkalehetőség, küldj egy üzenetet!
Add meg az adataidat és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Személyes adatok

Név*
+36Telefonszám*
E-mail cím*
Cím
Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Feltölthető formátum: DOCX, XLSX, PDF
Maximum fájlméret: 10 MB

Köszönjük, hogy jelentkeztél!

Kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot.

Tovább a főoldalra