Pénzügy-számvitel szakos vagy és szívesen szereznél munkatapasztalatot ezen a területen? Tudunk is Neked egy lehetőséget!

Betelt az állás
  • br. 2 100 Ft/óra
  • 1. kerület
  • asszisztens

Leírás

Feladatok:
- Kereskedelmi számlák kezelése (szkennelés, nyomtatás, iratok kitöltése)
- Általános adminisztratív, pénzügyi feladatok ellátása
- Könyvelésben való segédkezés
- Pénzügyi csapat működésének segítése
- Felmerülő gyakorlati feladatok ellátása

Bérezés: br. 2 100 Ft / óra

Helyszín: Budapest, 1. kerület

Munkaidő: Hétfő - péntek: 8:00 - 16:00 (Heti minimum 3 nap vállalása)

Elvárások

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 18. életév betöltése
- Folyamatban lévő pénzügy-számviteli tanulmányok
- Heti 3 nap vállalása
- Hosszú távú munkavállalás (szorgalmi időszakban is)
- Erős, haladó szinten ismerd és használd az MS Office programokat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Csapatban és önállóan is megálld a helyed
- Célorientált gondolkodás
- Jó kommunikációs készségek
- Precizitás, pontosság

Jelentkezni a diakmunka@student.hu email címen tudsz, a fényképes önéletrajzod elküldésével. Tárgy: pénzügy