Pontos vagy és precíz? Jelentkezz adatrögzítésre!

Betelt az állás
  • br. 1 900 Ft/óra
  • Adatrögzítés
  • V. kerület

Leírás

Feladatok:
- Szerződések adatbázisba történő rögzítése.

Munkaidő: H-P 09:00-16:00 között heti 4-8 órában. (Igény esetén ennél többet is lehet dolgozni más pénzügyi feladatokkal kiegészítve.)

Munkavégzés helyszíne: V. kerület (Van lehetőség home officera is.)

Bér: br. 1 900 Ft/óra (25 év alatt bruttó=nettó)

Elvárások

Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Pontosság, precizitás, logikus gondolkodás
Korábbi irodai munkatapasztalat
Alapfokú excel ismeret
Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
Alapfokú német nyevtudás

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, önéletrajz küldésével tudsz jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen, tárgy: adatrögzítés
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat