Ráérsz február 7-én, szerdán és szívesen belelátnál abba hostessként, hogy hogyan is néz ki egy igazán neves díjátadó esemény?

Betelt az állás
  • br. 2 200 Ft/óra
  • hostess
  • Etele pláza

Leírás

Küldd el barátaidnak, és jelentkezzetek együtt az alábbi munkalehetőségünkre!

Feladatok:
- Díjátadó rendezvény lebonyolításában való segédkezés
- Általános hostess feladatok ellátása
- Vendégek segítése a regisztrációban
- Vendégek koordinálása
- Étkezés felügyelése

Munkaidő: 02.07. (szerda) - 12:00 - 20:00

Helyszín: Etele pláza

Bér: br. 2 200 Ft/óra

Jelentkezni a diakmunka@student.hu email címen tudsz fényképes önéletrajzzal, a ,,Hostess - Etele pláza" jelige feltűntetésével!

Elvárások

- Nappali tagozatos tanulói jogviszonnyal rendelkezel
- Elmúltál 18 éves
- Kiváló kommunikációs készségeid vannak
- Proaktív, nyitott személynek tartod magad
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat