Ráérsz június 22-én? Keress egy kis zsebpénzt alkalmi diákmunkánkkal!

Betelt az állás
  • host/hostess
  • br. 2 050 Ft/óra

Leírás

Jelentkezz hostnak/hostessnek június 22-re Magyarország legnagyobb bútoráruházainak egyikébe!

Munkaidő: 2024.06.22. 9:30-18:30-ig

Helyszín:
- Soroksár
- Örs vezér tere
- Budaörs

Feladatok:
- Vásárlók bevonzása az áruházba
- Áruházi programra, foglalkozásra regisztráció lebonyolítása

Bér: br. 2 050 Ft/óra

Jelentkezni a diakmunka@student.hu email címen tudsz fényképes önéletrajzzal. A tárgyban ezt tüntesd fel: Soroksár/Örs/Budaörs

Elvárások

- Nappali tagozatos jogviszony
- 18. életév betöltése
- Kommunikatív, proaktív személyiség
- Megbízhatóság
- Ápolt megjelenés
- Ruházati elvárás: a cég által biztosított svéd ruha (fehér blúz szükséges alá, elegáns fekete cipő)
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat