Rugalmas recepciós munka a Francia Intézetben

Betelt az állás
  • angol nyelvtudás
  • br. 2 300 Ft/óra
  • francia nyelvtudás

Leírás

Főbb feladatok:
- Az intézet szolgáltatásairól való személyes vagy telefonos tájékoztatás, és tanácsadás,
- Látogatók fogadása és elirányítása,
- Telefonhívások kezelése és továbbítása a címzettekhez,
- Tájékoztatás; valamint a tanfolyamok, vizsgák, a médiatár és a kulturális események népszerűsítése,
- Az egészségügyi és biztonsági előírások betartásának ellenőrzése,
- Adminisztratív feladatokban való részvétel: IF Pass kártyák kiadása / felmérések, elemzések / statisztikák nyomon követése

Bér: br. 2300 ft/óra

Helyszín: 1.kerület, Budapest, Fő u.

Munkaidő:
Rugalmas ráérés:)

A Francia Intézet nyitvatartási ideje hétfőtől péntekig 8h – 21h ; szombaton 8h – 17h. A nyitvatartási idő az Intézet által szervezett tanfolyamokhoz és kulturális eseményekhez igazodva változhat. A recepciós csapat számára minden hónapban ideiglenes munkarendi beosztást készül.

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet, tárgy: recepció

Elvárások

-Nappali tagozatos jogviszony
Kiváló magyar és francia nyelvtudás (C1 szint),
-Más idegennyelv: angol nyelvismeret,
-Megfelelő számítástechnikai ismeretek (Word, Excel), az e-mail és az internetes környezet jó ismerete és megfelelő használata
Tökéletes kommunikációs készség (személyesen, telefonon vagy e-mailben),
-Jó PR-képesség (különböző ügyfelekhez való megfelelő alkalmazkodás) és csapatmunkában való jártasság,
-Jó fogalmazáskészség (szóban és írásban),
-Több idegennyelv együttes használata,
-Egyszerre több különböző tevékenység végzése,
-Pontosság, aprólékosság, alaposság, gyorsaság, stressztűrő képesség és rendelkezésre állás.
Hosszú távon érdekel a lehetőség
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat