Számviteli asszisztensi lehetőség az V.kerületben! Betanítás után otthonról is végezhető.

Betelt az állás
  • br. 1 900 Ft/óra
  • Számviteli asszisztens
  • Hibrid munkavégzés

Leírás

Bírod a monotonitást? Szeretnél pénzügyi/számiveteli területen elhelyezkedni? Jelentkezz számviteli asszisztensi pozíciónkra.

Feladatok:
-Segítségnyújtás bank könyvelésben és vevőegyeztetésben
-SAP rendszerben könyvelés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9 és 16 óra között. (irodában) Otthonról pedig rugalmasan végezhető.

Bér: Br. 1900 Ft/óra (25 év alatt br-=nt)

Helyszín: Budapest, V. ker. Nádor utca /betanítás után otthonról rugalmasan végezhető

Elvárások

- Minimum havi 60 óra vállalása
-Nappali tagozatos felsőoktatási hallgatói jogviszony pénzügy, számvitel területen
-Proaktivitás, precízség

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet a diakmunka@student.hu e-mail címre, tárgy: számvitel
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat