Szereted a fényképezőgépeket és mindent, ami a fotózáshoz kapcsolódik? Jelentkezz promóternek!

  • promóter
  • br. 1 765 Ft/óra
  • Westend

Leírás

Feladatok:
- Vevők megszólítása
- Fényképezőgépek promotálása

Bér: br.1765 Ft/óra

Helyszín:
- Westend

Munkaidő: Csütörtök és vasárnap között 16 óra vállalásával.

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudtok, önéletrajz küldésével. Tárgy: fényképezőgép

Elvárások

- 17. életév betöltése
- Nappali tagozatos jogviszony
- Érdeklődés a műszaki cikkek iránt, legfőképp a fényképezőgép iránt
- Magabiztos, meggyőző, jó kommunikációs készség
- Azonnali munkakezdés
- Hosszú távon tudd vállalni a munkát

Jelentkezési lap

Ha érdekel a fenti munkalehetőség, küldj egy üzenetet!
Add meg az adataidat és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Személyes adatok

Név*
+36Telefonszám*
E-mail cím*
Cím
Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Feltölthető formátum: DOCX, XLSX, PDF
Maximum fájlméret: 10 MB

Köszönjük, hogy jelentkeztél!

Kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot.

Tovább a főoldalra