Szeretnél a tanulmányaid mellett egy olyan munkát, ahol nem elvárás a heti 2-3 munkanap? Jelentkezz irodai adminisztrátornak!

Betelt az állás
  • br. 1 900 Ft/óra
  • XIV. kerület
  • Irodai adminisztráció
  • Heti 1 nap vállalása

Leírás

Feladatod:
- Számlák, levelek borítékolása (esetleg postára vitele)
- Laptopon egyéb adminisztrációs munkák
- Papírok lefűzése mappákba
- Egyéb ad-hoc feladatok

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 7:30 és 16:00 között, heti 1 nap vállalása 8 órában, hosszú távon!

Helyszín: Budapest, XIV. kerület

Bér: br. 1 900 Ft/óra (25 év alatt br.=nt.)

Jelentkezni a diakmunka@student.hu e-mail címen tudsz fényképes önéletrajzzal!

Elvárások

-18. életév betöltése
-Nappali tagozatos tanulói jogviszony
- Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
-Hosszú távú munkavégzés
-Heti 1 nap hosszú távú vállalása
- Alapvető számítógépes ismeretek
- MS Office (főleg Excel) felhasználói szintű ismerete
- Monotonitás tűrés
- Kedves, talpraesett, nyitott személyiség
- Azonnali munkakezdés