Szeretnél még karácsony előtt egy kis plusz pénzt keresni? Jelentkezz most és béred már 12.24-ére a számládon lesz.

Betelt az állás
  • br. 2 100 Ft/óra
  • könnyű fizikai munka
  • Alkalmi diákmunka

Leírás

Feladatok:
- Vásárlók fogadása, illetve segítése abban, hogy a számukra megfelelő fát kiválasszák
- Karácsonyfa előkészítése (csomagolás, a vásárló kérése esetén a fa faragása géppel)
- Árusító terület rendben tartása

Munkaidő: 9:00 - 20:00 (Külön egyeztetés esetén fél műszakot is lehet vállalni!)

1 órás fizetett szünet, illetve többszöri pihenési lehetőség biztosított!

Vállalható napok:
2023.11.30 (csütörtök)
2023.12.01. (péntek)
2023.12.04. (hétfő)
2023.12.05. (kedd)
2023.12.06. (szerda)
2023.12.07. (csütörtök)
2023.12.12. (kedd)
2023.12.13. (szerda)
2023.12.14. (csütörtök)

Bér: Bruttó 2100 Ft/óra

Helyszín: Budaörs

Jelentkezni a diakmunka@student.hu email címen tudsz fényképes önéletrajzzal. A tárgyban ezt tüntesd fel: Karácsonyfa

Elvárások

Nappali tagozatos jogviszony

18. életév betöltése

Kommunikatív személyiség

Megbízhatóság

Precizitás

Udvariasság, vásárlóközpontú szemléletmód