Ráérsz jövő hét csütörtökön és pénteken? Keress egy kis zsebpénzt alkalmi diákmunkánkkal!

Betelt az állás
  • kérdőívezés
  • Örs Vezér tere
  • br. 2 050 Ft/óra

Leírás

Ha pont azon gondolkodtál, hogy mit csinálj jövő hét csütörtökön és pénteken, akkor ne is görgess tovább, tudunk is egy kihagyhatatlan programot Számodra!

Feladatok:
- Vásárlók megszólítása
- Néhány perces kérdőív kitöltetése a vásárlókkal

Munkaidő: Július 25-26. (csütörtök - péntek)
11:00 - 18:00

Bér: br. 2 050 Ft/óra

Helyszín: Budapest, Örs vezér tere

Jelentkezni a diakmunka@student.hu email címen tudsz fényképes önéletrajzzal. A tárgyban ezt tüntesd fel: Örs

Elvárások

- Nappali tagozatos jogviszony
- 18. életév betöltése
- Kommunikatív, proaktív személyiség
- Megbízhatóság
- Ápolt megjelenés
- Mindkét nap vállalása!
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat