Szívesen vennél részt egy ország szerte híres rendezvényen? 2024-ben ismét megrendezésre kerül az OGEX!

  • Rendezvény kisegítés
  • br. 2 050 Ft/óra
  • host/hostess/építés

Jelentkezz host/hostessnek, vagy pakolási feladatok ellátásra a rendezvény előkészületein!

Feladataid lesznek host/hostessként:
- Karszalag felhelyezés
- Érkező vendégek útba igazítása
- Host/hostess feladatok ellátása

Feladataid lesznek az előkészületek során:
- A rendezvényhez szükségek elemek építésében való részvétel

Dátum/helyszín/munka típusa:

március 24, vasárnap: Veszprém - építés

április 6, szombat: Pécs - építés

április 7, vasárnap: Szekszárd - építés

április 13, szombat: Békéscsaba - építés

április 20, szombat: Székesfehérvár, Host/hostess

április 21, vasárnap: Zalaegerszeg, Host/hostess, építés

április 26, péntek: Debrecen - építés

május 3, péntek: Miskolc, Host/hostess

május 4, szombat: Eger, Host/hostess, építés

május 5, vasárnap: Salgótarján, Host/hostess, építés

május 11, szombat: Szombathely - építés

május 12, vasárnap: Tatabánya - építés

Az adott napokon: host/hostess: 10:00-18:00-ig, építés: 6:00-10:00

Bér: br. 2050 ft/óra (25 év alatt nt=br!)

Jelentkezz még ma itt a honlapon keresztül vagy a diakmunka@student.hu e-mail címen önéletrajzod elküldésével, a tárgyban tüntesd fel azt, hogy : "OGEX"

Elvárások

- megbízhatóság
- precizitás
- kommunikatív személyiség
- ápolt megjelenés
- nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- betöltött 18. életév

Jelentkezési lap

Ha érdekel a fenti munkalehetőség, küldj egy üzenetet!
Add meg az adataidat és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Személyes adatok

Név*
+36Telefonszám*
E-mail cím*
Cím
Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Feltölthető formátum: DOCX, XLSX, PDF
Maximum fájlméret: 10 MB

Köszönjük, hogy jelentkeztél!

Kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot.

Tovább a főoldalra