Van tapasztalatod bolti eladó munkakörben? Ne habozz, továbbítsd felénk a jelentkezésed!

Betelt az állás
  • XI. kerület
  • br. 2 050 Ft/óra
  • Bolti eladó

Leírás

Feladatok:
- Eladói feladatok ellátása
- Nyitás/zárás
- Telefon és vevőszolgálati feladatok ellátás
- Bolt takarítása, rendben tartása, polcok törlése

Helyszín: Budapest, XI. kerület

Munkaidő:
- Hétfőtől vasárnapig, heti minimum 3 nap vállalása
- Naponta minimum 6 órát meghaladó munkavégzés

Bér: br. 2 050 Ft/óra

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, a diakmunka@student.hu e-mail címre várjuk az önéletrajzodat, tárgy: eladó

Elvárások

- 18. életév betöltése

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Bolti eladói tapasztalat, pénztárgép kezelésében szerzett tapasztalat (nyitás/zárás)

- Jó kommunikációs és jó problémamegoldó képesség

- Heti 3 nap vállalása hosszú távon
Keress bennünket!

Ha kérdésed van, szívesen segítünk!
Ha megtetszett egy munka és szeretnél szerződést kötni, vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy hívj minket és egyeztetünk egy időpontot.

Kapcsolat