Vidám csapatunkba HR asszisztenst keresünk! :)

Betelt az állás
  • br. 1 850 Ft/óra
  • IX. kerület
  • Hr koordinátor asszisztens

Szívesen dolgoznál velünk, és kóstolnál bele a diákmunka toborzás rejtelmeibe?
Még nappali tagozatos diák vagy, de már befejezted a középsulit?
Ráérsz hetente 2-3 napot, de ha úgy alakul, akár 4-5 napot is ??

Bér: br. 1 850 Ft/óra

Feladatok:

- Hirdetések kezelése
- Telefonos előszűrések
- Szerződések előkészítése
- Social media felületeink kezelése
- Személyes ügyfélszolgálat

Kezdés: kiválasztás után akár azonnal
Munkavégzés helyszíne: Budapest IX. kerület, Bakáts utca

Elvárások

• Nappali tagozatos tanulói jogviszony
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
• Angol középfokú nyelvtudás (papír nem szükséges)
• Hetente legalább 2-3 napot érj rá (H-P), de ne riadj vissza attól sem, ha 4-5 napot kell dolgozni
• Korábbi irodai munkatapasztalat

Jelentkezz még ma fényképes önéletrajzoddal a diakmunka@student.hu e-mail címen HR koordinátor asszisztens jeligével!